Cenne porady na pierwszą randkę

Wybierając się na pierwszą randkę, zapamiętaj garść cennych porad, dzięki którym Twoja randka będzie jeszcze bardziej udana i zakończy się pewnym sukcesem.

Zapamiętaj! Te porady zaprowadzą Cię do sukcesu!

Po pierwsze postaw na uśmiech. Jeżeli czujesz, że jest niezręczna sytuacja i oboje się stresujecie, opowiedz śmieszną historię z życia, to pozwoli rozładować napiętą atmosferę i doprowadzi was oboje do śmiechu.

Pierwsza randka powinna być spotkaniem w miejscu publicznym. Nawet jeżeli przez portal randkowy znacie się już wiele tygodni, nie wiesz czy na spotkanie przyjdzie ta sama osoba z którą rozmawiałeś. Publiczne i znane miejsce będzie gruntem neutralnym dla was obojga.

Ubierz się stosownie do sytuacji. Jeżeli na pierwszą randkę idziecie do teatru, warto założyć coś eleganckiego. Jeżeli jednak randka będzie odbywać się podczas spaceru w parku i zwykłego ciacha z kawą w pobliskiej kawiarni, pamiętaj aby strój był swobodny i pasujący do Twojej osobowości.

Zachowaj kontakt wzrokowy. To trudne, szczególnie gdy należysz do osób zamkniętych i nieśmiałych. Jednak zachowanie kontaktu wzrokowego na pierwszej randce pozwala zaprezentować się od najlepszej strony. Unikanie wzroku rozmówcy zawsze jest odbierane niekorzystnie. Kiedy umawiasz się na randki online nie masz tego problemu, zwyczajnie nie widzisz swojego rozmówcy, jedynie jego zdjęcie. Jednak na pierwszej randce w realu musisz pamiętać, że to bardzo istotne aby randka została zakwalifikowana do szczerych i udanych.

Przede wszystkim pozostań sobą. Nie odgrywaj roli kogoś, kim nie jesteś. Pierwsza randka to czas aby poznać się od najlepszej ale i prawdziwej strony, a nie tej wykreowanej i wymyślonej dla lepszego pierwszego wrażenia.