Co trzeba zmienić, by znaleźć miłość?

Osoby bezskutecznie szukające miłości to najczęściej ludzie zamknięci w określonych schematach, nierzadko całkiem sensownych, przynajmniej w teorii, które jednak nie przynoszą żadnych rezultatów.

Powtarzanie takich schematów w sposób oczywisty nie ma sensu, więc trzeba coś w życiu zmienić. Ale co?

Gdzie szukasz miłości?

Miłość najczęściej znajduje się w swoim otoczeniu: w pracy, w szkole, w kręgu przyjaciół i przyjaciół naszych przyjaciół. Jeśli jednak do tej pory takie oczywiste miejsca nie okazały się produktywne, trudno oczekiwać, że ich dalsze drążenie przyniesie lepsze rezultaty.

Trzeba poszukać miejsca nowego, chociażby portalu randkowego lub kawiarni za rogiem. A w portalu randkowym za pośrednictwem randek online, z pewnością znajdziemy wiele nowych i wspaniałych osób.

Jak szukać miłości?

Miejsca, w których bywamy, kręgi w których się obracamy, są zdeterminowane przez to, kim jesteśmy. Dlatego w celu znalezienia kogoś nowego, trzeba stać się kimś nowym. Nie oznacza to oczywiście totalnej rewolucji i wymyślenia siebie na nowo.

Wystarczy zastanowić się, na co być może brakuje nam czasu albo co chcieliśmy od dawna zrobić ze swoim życiem. I to zrobić!

Zajmując się nowymi rzeczami, podejmując nowe aktywności, powinniśmy w krótkim czasie poznawać nowe, ciekawe osoby i o to tutaj właśnie chodzi.