Co zadziała na mężczyznę?

Bardzo często poszukiwanie miłości na portalach randkowych wygląda tak, że wszystko idzie idealnie i gładko do czasu, kiedy randki internetowe zamieniają się w randki klasyczne. Na randkach internetowych nasze interakcje są bowiem skupione tylko na słowach i to w dodatku na słowach, które są rozmową.

Portale randkowe znakomicie nadają się do poznawania ludzi. Jeśli jednak w czasie spotkania w realu zrobimy mężczyźnie wywiad lub zaserwuje się mu monolog, nic z tego nie będzie. W jaki sposób przenieść znajomość na nowy poziom w czasie spotkania? Odpowiedzią są uśmiechy i delikatny dotyk.

Zadbaj o uśmiech i delikatny dotyk

Panowie w czasie spotkania bardzo się starają, ale są zawsze niepewni siebie. Nawet jeśli ukrywanie tego faktu im wychodzi naprawdę dobrze. Cały czas pragną jakiegoś potwierdzenia, że ich działania idą w dobrym kierunku i że właśnie nie wychodzą na głupków.

Różne subtelne sygnały są przez nich często zupełnie niezauważane, więc trzeb zaproponować im coś, czego zazwyczaj nie są w stanie przegapić.

Najprostszą metodą jest tutaj częste uśmiechanie się do nich. Skuteczniejsze jest z kolei oferowanie delikatnego dotyku, gestów wykonywanych poniekąd przy okazji, które będą zachętą do dalszych wysiłków.