Ignoruj go czasami

Sposobów na randki internetowe i potem na te „prawdziwe” jest cała masa i prawdopodobnie co najmniej trzy razy więcej niż osób, które się na nie przynajmniej od czasu do czasu wybierają.

Istnieje jednak szereg uniwersalnych zasad, które pod różnymi postaciami sprawdzają się praktycznie zawsze. I chociaż nie są to na pewno wytrychy gwarantujące od razu pełny sukces, na pewno bardzo pomagają. Jedną z takich zasad jest zasada delikatnego ignorowania.

Ignorowanie kogoś wcale nie jest takie złe

Portal randkowy i ignorowanie ludzi? Na pewno na portalu randkowym zignorujemy osoby, z którymi nie chcemy się zadawać i to będzie normalne. Ale już ignorowanie osób nas interesujących może wydawać się dziwne. Nie powinno.

A na portalach randkowych bardzo łatwo jest bowiem doprowadzić do przesytu. Jeśli ktoś się uprze, może być z drugą osobą praktycznie całą dobę i non stop wymieniać wiadomości. Jest to jednak sytuacja nienaturalna i prowadzi dość szybko do znużenia drugą osobą.

Zwłaszcza w przypadku mężczyzn jest to problem, ponieważ potrzebują oni więcej autonomii. Dlatego jeśli kobieta chce realnie zainteresować sobą mężczyznę, powinna dbać o to, by na początku znajomości mu się za szybko nie przejadła.