Kiedy jest najlepsza pora na randkę w realu?

Znajomość zawarta w Internecie ma swoje plusy, albowiem przed dłuższy czas możemy być anonimowi i nieco bardziej otwarcie prowadzić rozmowy. Tutaj nie ma miejsca na nieśmiałość, małomówność, słowo pisane jest zdecydowanie łatwiejsze w użyciu.

Przychodzi jednak pora na pierwsze spotkanie w realu i trzeba umieć randki online przenieść do rzeczywistości. Celem każdej znajomości, również tej internetowej, jest jak najlepsze poznanie się, a jeżeli iskrzy, zawarcie poważnego związku z poznaną osobą.

Miejsce pierwszego spotkania

Do tej pory znaliście się tylko z Internetu, z portalu randkowego, w którym prowadziliście długie i ciekawe rozmowy. Kiedy planujecie pierwszą prawdziwą randkę, z pewnością chcecie aby była ona idealna.

Dlatego warto wybrać neutralne, ale i ciekawe miejsce, najlepiej aby było to miejsce publiczne, albowiem nie można do końca ufać osobie znanej tylko z Internetu. Najlepszym miejscem spotkania będzie restauracja albo kawiarnia, jeżeli lubicie ten sam rodzaj kina, możecie wybrać się na premierę ciekawi zapowiadającego się filmu.

Po jakim czasie zorganizować pierwszą randkę?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, każda znajomość ma swój czas i swoje etapy poznawania się, dlatego z pewnością sami będziecie wiedzieć kiedy nadejdzie czas na umówienie się na prawdziwą randkę w realu. Ważne, abyście oboje tego chcieli, jeżeli jedna ze stron poczuje się przymuszona do spotkania, randka może się nie udać.