Kiedy zaczyna się związek?

Pamiętasz jak byłaś nastolatką? Kiedy poznawałaś jakiegoś chłopaka i oboje mięliście się ku sobie, on wymawiał czarodziejskie pytanie: „czy zostaniesz moją dziewczyną…?” i to właściwie finalizowało trwałość związku.

Dziś kiedy jesteś już dorosłą kobietą, a w życiu z mężczyznami było bardzo różnie, zaczynasz sama sobie zadawać pytanie: „kiedy zaczyna się związek?”. W świecie dorosłych już nie jest tak prosto. On jest po rozwodzie, Ty jeszcze nie otrząsnęłaś się po ostatnim zerwaniu…, takie scenariusze wśród dojrzałych kobiet i mężczyzn są codziennością.

Najpierw pocałunek czy związek?

Niektórzy twierdzą, że gdy dojdzie do pierwszego pocałunku, relacje damsko-męską można nazwać związkiem. Inni zwyczajnie całowanie traktują jako naturalny element spotykania się. Jak zatem odgadnąć czy będąc z mężczyzną od jakiegoś czasu tworzycie już związek?

Co powiedzieć, aby się upewnić, a jednocześnie nie spłoszyć partnera? Najłatwiej byłoby o tym szczerze porozmawiać, ale my dorośli mamy skłonność do komplikowania tak prostych spraw.

Kiedy kończą się randki a zaczyna związek?

Spotykacie się już od kilku tygodni, macie za sobą wiele randek, a Ty nadal nie wiesz czy jesteście parą czy tylko spotykacie się bez zobowiązań? Zastanawiasz się kiedy kończą się randki a zaczyna związek? Niestety nie ma jednego kodeksu, stwierdzającego że po drugiej czy trzeciej randce tworzycie już związek.

Wszystko zależy od was samych i waszych relacji. A jeżeli masz wątpliwości, nie do końca wiesz jak rozumieć wasze „spotykanie się”, zbierz w sobie odwagę i porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem o związku jaki tworzycie.