Na ilu kobietach się skupić?

Randki internetowe są bardzo wygodnym sposobem poznawania kobiet. Jest to też sposób dość specyficzny, ponieważ kryje się za nim odrobina poligamii. Naszym celem jest jednak monogamia, więc trzeba się odpowiednio zorganizować.

Od tuzina do tej jednej

O co chodzi z poligamią w randkach internetowych? Portale randkowe są tak zorganizowane, że równocześnie pisze się zazwyczaj z kilkoma, a nawet kilkunastoma kobietami. Tak jest wygodnie i sensownie, bo nigdy nie wiadomo, czy dana kobieta w ogóle odpisze, a jak odpisze, to czy nie każe od razu spadać na drzewo. Nie wiadomo też, kiedy odpisze, więc czekanie na nią w nieskończoność mija się z celem.

Efektem takiego działania jest właśnie to, że na portalach randkowych rozmawia się równocześnie z wieloma osobami na raz, ale ten etap warto kończyć szybciej niż szybko. Człowiek się rozprasza do takiego poziomu, że może się pogubić. Co więcej, takie luźne rozmowy potem do niczego nie prowadzą.

Najlepiej jest się skupić na dwóch lub trzech osobach, z którymi poznamy się trochę bliżej, a potem w realu umówić się już tylko z jedną. W ten sposób ma się zdecydowanie największe szanse tym bardziej, że kobiety wyjątkowo nie znoszą sytuacji, w której byłyby tylko jedną z wielu.