Nastały czasy pandemii i miłości

Rutyna to jedno z największych zagrożeń, z jakimi spotykamy się w życiu. Sprawia ona bowiem, że przyzwyczajamy się do naszego status quo i nic z nim nie robimy, chociażby było bardzo dalekie od ideału.

Jej przełamywanie nie jest łatwe i kiedy los przynosi nam coś nieprzyjemnego, co pozwala się od rutyny oderwać, warto skorzystać z takiej okazji. Nawet jeśli taką okazją jest pandemia covid-19. Wiele osób już z tej okazji korzysta.

Portale randkowe przeżywają renesans

Ostatnie lata bynajmniej nie były okresem zapomnienia o portalach randkowych. Tym niemniej, wraz z początkiem pandemii internauci zaczęli je wręcz szturmować. I jest to bardzo dobre zjawisko.

Portale randkowe stały się substytutem klasycznych randek nawet dla osób, które do wirtualnych znajomości nie były przekonane. Zmuszeni do randek online, przekonali się, że nie jest to nic strasznego.

Wręcz przeciwnie, randki internetowe wymuszają odrzucenie wszelkich wypełniaczy typu wspólnego oglądania filmu w kinie i skupienie się na sobie nawzajem. Badania pokazują, że taka forma rozpoczynania związku jest bardzo korzystna, jeśli ktoś realnie liczy na poznanie osoby wartościowej, z którą stworzy długotrwały związek.