Randka online – zrób pierwszy krok

Założyłaś konto na portalu randkowym, ale nie wiesz co powinnaś dalej robić? Nadal nikt do Ciebie nie napisał, mimo że masz już profil od kilku tygodni? Czy możesz pierwsza napisać do mężczyzny? Oczywiście, że tak!

Skoro nie piszesz, to znaczy że Cię nie ma

Bierność w sieci odbierana jest zupełnie inaczej, niż pozostawanie biernym w świecie rzeczywistym. Nawet jeżeli idziesz z przyjaciółmi na dyskotekę i nie rozmawiasz z nieznajomymi, jesteś widoczna. Przyciągasz wzrokiem, sposobem ubioru, ukradkowym uśmiechem. W przypadku portalu randkowego kontakt odbywa się zupełnie inaczej.

Dlatego po utworzeniu profilu randkowego nie powinnaś biernie czekać, aż ktoś do Ciebie napisze. Zawsze możesz zaczepić mężczyznę, który akurat Ci się spodobał, wysłać buziaka bądź zwykły uśmiech. Właśnie emotikony służą do „wirtualnego zaczepiania” i ujawniania swojej obecności w sieci.

Codziennie na portalach randkowych przybywa po kilkaset nowych kont, dlatego tylko czynny udział w życiu portalu randkowego daje szanse na poznanie ciekawych osób, a z czasem również na spotkanie na swojej drodze wielkiej i płomiennej miłości.

Już dziś zacznij działać w serwisie randkowym i śmiało koresponduj z wieloma osobami. Po krótkim czasie odkryjesz, że dzięki portalowi randkowemu masz nie tylko mnóstwo nowych znajomych, ale również odnalazłaś tą od dawna wyczekiwaną miłość.