Typowa randka w drodze do sukcesu

Związek buduje się początkowo poprzez randki. Żeby randka się udała, trzeba kobiecie zaoferować coś, dzięki czemu będzie chciała się umówić na kolejne spotkanie. Jak do tego doprowadzić?

Typowa randka kontra randka idealna

Typowa pierwsza randka to zazwyczaj dość długi okres czasu. Wręcz kilka godzin. Efektem tego najczęściej jest znudzenie i zakłopotanie obu stron. Przesyt jest zawsze problemem i dlatego zdecydowanie lepiej jest randkę skrócić, ale napakować ją pozytywnymi emocjami.

O czym rozmawia się na typowych randkach? Zazwyczaj są to tematy raczej mało interesujące typu szkoła, praca czy rodzina. Anegdota o ciotce? Raczej nie. Zdecydowanie lepiej jest poszukać jakichś ciekawszych punktów zaczepienia, by nie zanudzić się nawzajem.

Nie rób się na macho

Wiele randek jest też nacechowanych stroszeniem piórek, w tym czasie mężczyźni starają się wyjść na macho, inteligenta lub innego krezusa. Takie randki bywają irytujące dla kobiet. Warto jest pod tym względem zachować umiar i nie mierzyć swojej wartości tego typu miarami.

Typowa dla randek potrafi być też niezręczna atmosfera wynikająca z różnych górnolotnych zapowiedzi czy obietnic. Zamiast snucia wielkich planów czy obiecywania gwiazdki z nieba, zdecydowanie lepszą opcją jest spędzanie czasu tu i teraz w taki sposób, by dobrze się bawić i by z przyjemnością umówić się na kolejne spotkanie.