Warszawa – królestwo udanych randek

Randki w Warszawie to znakomity pomysł dla wszystkich osób, które planują pierwsze spotkanie, a także spotkania kolejne.

Zazwyczaj oczywiście nie mamy tutaj wielkiego wyboru, bo dwie osoby z Warszawy nie spotkają się w Suwałkach, co jednak w niczym nie zmienia faktu, że musimy wybrać odpowiednie miejsce dla naszego spotkania. Co warto wybrać, kiedy randki internetowe wychodzą ze świata wirtualnego?

Stare i Nowe Miasto

Na pewno dla nikogo nie będzie żadnym zaskoczeniem, jeśli od samego początku sugestie będą kierowały się w okolice Starego Miasta i Nowego Miasta. Mamy tutaj bowiem do czynienia z przestrzenią, która po prostu została stworzona do jego wykorzystywania w  sposób przyjemny.

Jest to tez miejsce bezpieczne w tym sensie, że nie sugeruje niczego i niczego nie narzuca. Zwłaszcza Stare Miasto to randki Warszawa o posmaku romantyzmu i kultury. Kamienne Schodki i Barbakan, potem ulica Piwna i Krzywe Koło, dalej Rynek Nowego Miasta. W każdej chwili można się zatrzymać i przysiąść lub wybrać jeden z lokali, jakie będzie się mijało po drodze.

Bemowskie gokarty

Jeśli jednak nie przepadamy aż tak bardzo za bezcelowym krążeniem po uliczkach, możemy krążyć po torze. Na Bemowie stał wielki, pusty parking, liczący sobie ponad 10 000 metrów kwadratowych powierzchni. Ktoś mądry wpadł na pomyśl, by go wyrównać i stworzyć tam w pełni profesjonalny tor gokartowy.

Wybranie się tam na randkę może być niesamowicie ekscytującym pomysłem, a nawet jeśli będzie to niespodzianka udana dość umiarkowanie, zaraz obok jest centrum handlowe, w którym można skorzystać z wielu znacznie bardziej przyziemnych i sztampowych przyjemności.

Biblioteka Uniwersytecka

Nie, bynajmniej nie chodzi o spotkanie nad książkami. Biblioteka Uniwersytecka posiada bowiem w swoim otoczeniu wspaniałe ogrody, które są interesujące w zimie, a w lecie zamieniają się w prawdziwy labirynt zieleni. Są ciekawostką samą w sobie, a liczne zakamarki sprawiają, że dla celów randkowych są wręcz nieocenione.

Most Świętokrzyski

Nie będzie to raczej główny element wieczoru, ale warto jest się w czasie randki w Warszawie wybrać także na Most Świętokrzyski. Uważany jest za most zakochanych i trzeba przyznać, że jego podświetlenie tworzy naprawdę romantyczną atmosferę.

Jest to też znakomity punkt widokowy na całą stolicę, a szumiąca woda tylko dodaje mu uroku. Idealna lokacja do spędzenia chwili czasu pomiędzy restauracją i kinem.